Vyčistit počítač | www.vyladit.cz | NejlevnějšíKrabice.cz | Profesorio | [ZEN]Space

Zrychlete si počítač - snadno a rychle

Novinka pro rok 2015: Nejmodernější VyčistitPočítač4 je na světě!

Znáte to: Čím déle vlastníte Váš počítač, tím pomaleji běží a tím častěji se zasekává. Je to tak obvyklé, že toto nepříjemné chování počítačů už nikoho nepřekvapuje. Miliony uživatelů počítačů jsou denně frustrovány a okrádány o čas.

Ohlasy uživatelů

pan František, Jiříkov
Zkusil jsem Váš program na starším počítači s XP, kde si hrají starší děti, brouzdají po internetu, hrají hry... Dříve byla práce na počítači velmi zdlouhavá, po kliknutí na ikonu nějakého programu se nejdříve několik vteřin nedělo nic a pak se pomalu objevovaly rámečky okna programu. Že počítač běží jsem poznal jen podle přesýpacích hodin na kurzoru myši. Rovněž najíždění počítače po zapnutí trvalo asi 5 minut. Po vyčištění najede počítač mnohem rychleji a také programy se spouštějí přijatelně rychleji. Díky za Váš program.

Přečtěte si další ohlasy......

Proč tomu tak je?
Při běžném provozu počítače vzniká množství neviditelného "odpadu", který Váš počítač zpomaluje. Nejvíce odpadu vzníká při neodborné instalaci programů a her, ale také při "zaseknutí" či špatném vypnutí. Počítač tak musí překonávat stále více překážek a běží čím dál pomaleji.

Jak to změnit?
Jednoduše řečeno, Váš počítač potřebuje pravidelné čištění a údržbu. S českým programem VyčistitPočítač4 zvládne pravidelné čištění počítače i úplný začátečník. Objednejte si jej co nejdříve a ušetříte peníze za servis i spoustu starostí!


Výhody programu VyčistitPočítač4

Objednejte si program 'Vyčistit počítač'

Ochrana soukromí Obchodní podmínky Články