Vyčistit počítač | www.vyladit.cz | NejlevnějšíKrabice.cz | Profesorio | [ZEN]Space

Vyčistit počítač - program, který vyčistí a zrychlí Váš počítač

Programy musí být krásné!
Lehký, elegantní, světlý design programu VyčistitPočítač4 - to je jedna z novinek pro rok 2016 a také malý dárek pro Vás.
Ať se i při práci můžete dívat na hezké věci :-)

Stáhněte si zkušební verzi

Znáte to: Čím déle vlastníte Váš počítač, tím pomaleji běží a tím častěji se zasekává. Je to tak obvyklé, že toto nepříjemné chování počítačů už nikoho nepřekvapuje. Miliony uživatelů počítačů jsou denně frustrovány a okrádány o čas.

Proč se počítače "samy od sebe" časem zpomalují?
Při běžném provozu počítače vzniká množství neviditelného "odpadu", který Váš počítač zpomaluje. Nejvíce odpadu vzniká při instalaci nekvalitních programů a her, ale také při "zaseknutí" či špatném vypnutí. Počítač tak musí překonávat stále více překážek a běží čím dál pomaleji.

Ohlasy uživatelů

pan František, Jiříkov
Zkusil jsem Váš program na starším počítači ... kde si hrají děti, brouzdají po internetu, hrají hry... Dříve byla práce na počítači velmi zdlouhavá, po kliknutí na ikonu nějakého programu se nejdříve několik vteřin nedělo nic... Rovněž najíždění počítače po zapnutí trvalo asi 5 minut. Po vyčištění najede počítač mnohem rychleji a také programy se spouštějí přijatelně rychleji. Díky za Váš program.
Přečtěte si další ohlasy...

Může i běžný uživatel zabránit zpomalení počítače?
Ano! Téměř vždy lze běh počítače změnit k lepšímu, mnohdy velmi výrazně. Každý počítač běží lépe, pokud má pravidelné čištění a údržbu. Oblíbený český program VyčistitPočítač4 zvládne čištění počítače automaticky za Vás. Je tak jednoduchý, že nainstalovat a používat jej zvládne i úplný začátečník. Stáhněte a nainstalujte si zkušební verzi - je to snadné!

Některé z výhod programu VyčistitPočítač4:


Ochrana soukromí Obchodní podmínky Články