Výhody programu Vyčistit počítač

Zvýšení rychlosti

Vyčištěním počítače získáte především rychlost: rychlejší start počítače, rychlejší běh, rychlejší spouštění programů, rychlejší vypínání. Vyčištění rovněž přispívá k větší stabilitě systému: počítač méně často "padá", a méně často se "zasekává". Výrazně tak mimo jiné zmenšíte riziko ztráty důležitých dat.

Snadná obsluha programu

Víme, že málokdo má chuť a čas učit se používat nové programy. Proto jsme ovládání programu Vyčistit počítač maximálně zjednodušili: jen pár tlačítek, jasné a jednoduché pokyny, žádný "přetechnizovaný jazyk". Vyčistit počítač používá široké spektrum uživatelů: majitelé firem, senioři, maminky na mateřské dovolené, dokonce (s vhodným čtecím programem) i slepci. Ovládání programu zvládne opravdu každý.

Český program od české firmy

Vyčistit počítač je od začátku až do konce kompletně český produkt od české firmy. Nemusíte se bát, že dostanete podivný překlad zahraničního softwaru: program i nápověda jsou v češtině, náš helpdesk hovoří česky a samozřejmě spolu s programem dostanete automaticky daňový doklad vystavený dle platných zákonů.

Vyzrálý produkt ověřený více než milionem uživatelů!

Vyčistit počítač je na trhu více než pět let, a za tu dobu dozrál ve velmi stabilní a spolehlivý program. Samozřejmostí jsou pravidelné aktualizace, péče o zákazníky ve formě bezplatného zpravodaje s tipy na údržbu počítače, a odpovědný a ochotný helpdesk, který profesionálně řeší Vaše dotazy. V České republice program Vyčistit počítač pravidelně používají tisíce uživatelů, a celosvětový počet instalací ve všech jazykových mutacích přesáhl 1.000.000 kopií.


Ohlasy uživatelů

pan Ladislav, Bzenec
Jen Vám chci poděkovat za skvělý program, i když jsem silně pochyboval o jeho účinnosti. Ale nalezených a během pár minut opravených 568 poškozených programů mě dostalo. Fakt dobrý,doporučím. Díky.

...

Aktuální verze programů:

Datum: 20.1.2018
VyčistitPočítač4: 4.0.183
Vyčistit soubory: 1.1.75

Starší programy:
Vyčistit počítač: 1.2.221
Vyčistit počítač PROFESSIONAL: 1.3.221

Zpravodaj
Přihlaste se k odběru zpravodaje a budete
jako první informováni o novinkách:

Váš e-mail:
 
Obchodní podmínky. Ochrana osobních údajů Články