Vyčistit počítač - Časté dotazy

Otázka: Přeinstaloval jsem počítač a ztratil originální e-mail nebo balení s registračním klíčem. Musím kupovat program znovu?
Odpověď: Samozřejmě nemusíte. Kontaktujte nás a uveďte co nejvíce informací o Vaší původní objednávce (jméno, příjmení, přibližné datum apod.). Vaši původní objednávku dohledáme a zašleme Vám náhradní registrační klíč.

Otázka: Mohu instalovat jednu zakoupenou kopii programu "Vyčistit počítač" na více počítačů?
Odpověď: Nikoliv. Je třeba zakoupit více kopií nebo multilicenci. Licenční podmínky Vám umožňují provozovat jednu kopii pouze na jednom počítači.

Otázka: Co když počítač později přestanu používat a koupím si nový, výkonnější. Musím kupovat program "Vyčistit počítač" znova?
Odpověď: Nemusíte. Stačí když program na starém počítači odinstalujete a nainstalujete jej na nový. Licenční podmínky Vám tento "přenos licence" na jiný počítač samozřejmě umožňují.

Otázka: Zajišťujete rovněž smluvní servis počítačů?
Odpověď: Nikoliv. Servisem počítačů a software se zabývají specializované firmy. Zkuste hledat např hledat zde.

Otázka: Pro jaké verze operačního systému je program "Vyčistit počítač" určen?
Odpověď: Progam je pro operační systém WindowsTM, a to ve verzích Windows 7TM, Windows 8TM, Windows 8.1TM, Windows 10TM
Program podporuje 32 i 64 bitové verze operačních systémů WindowsTM.

Otázka: Když nakupuji software přes internet, mívám občas problémy se získáním daňového dokladu pro účetnictví. Jak je to u vás?
Odpověď: Daňový doklad (fakturu) vystavujeme automaticky ke každé objednávce. Nezapomeňte uvést IČ a DIČ, nakupujete-li pro firmu.

Otázka: Jaké je aktuální číslo verze? Jak tuto verzi získám?
Odpověď:
Aktuální číslo verze programu VyčistitPočítač4 je 301.
Aktuální číslo verze programu Vyčistit soubory je 1.1.77.
Číslo verze, kterou máte nainstalovánu, zjistíte v hlavním okně programu (v titulku okna). Pokud máte nainstalovánu nižší verzi, měla by se Vám nová nabídnout automaticky (nejpozději při příštím restartu počítače) pomocí zabudované funkce "Automatické aktualizace".

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás

Objednejte si program 'Vyčistit počítač'

Ohlasy uživatelů

pan Witek, Łomży, PL
Děkuji za výborný program. Vřele jej doporučuji všem zájemcům. Program "Vyčistit počítač" potřeboval doslova jen několik minut na to aby našel a především opravil v mém počítači více než 500 chyb. Skutečně dobrá koupě. Teď to vypadá že mám nový počítač (měl sice jen rok, ale poslední dobou strašně zpomalil). Po vyčištění běhá jak raketa.

Přečtěte si další ohlasy......

Aktuální verze programu:

Datum: 19.7.2019
VyčistitPočítač4: 301

Obchodní podmínky. Ochrana osobních údajů Články