Obrázky programu "VyčistitPočítač4"

Kliknutím na obrázek jej otevřete v plné velikosti v novém okně.

Instalace programu


Po vložení CD do mechaniky nebo poklepání na stažený instalátor se spustí průvodce instalací. Ta zabere pouze 1-2 minuty, je jednoduchá a stejně jako celý program i tištěný návod je kompletně v češtině. Instalátor vytvoří na ploše ikonu, kterou můžete program ihned poté spustit.

Základní obrazovka programu


Takto vypadá spuštěný program. Počet ovládacích prvků jsme minimalizovali na několik málo tlačítek, aby bylo ovládání co nejjednodušší. Pro základní ovládání programu Vám však stačí pouze jediné tlačítko: "Opravit problémy teď".

PS: Dokonce ani toto tlačítko nemusíte používat: VyčistitPočítač4 sám nastaví nejvhodnější čas pravidelného spouštění (který samozřejmě můžete kdykoliv změnit v okně "Možnosti") a spouští čištění zcela automaticky.

Běží oprava problémů


Takto vypadá obrazovka programu po stisku tlačítka "Opravit problémy teď". Během vyhledávání vidíte ukazatel průběhu a informaci o tom, který problém je právě zkoumán. Jedná se o doplňkové informativní hodnoty, pro běžné použití je nemusíte zkoumat. Vyhledávání a oprava trvá několik minut až desítek minut, dle konfigurace Vašeho počítače, a lze ji kdykoliv přerušit stiskem tlačítka "Zastavit opravu problémů"

Minimalizace


Pokud hlavní okno programu "Překáží", můžete je kdykoliv, a to i během čištění, minimalizovat do ikony v tzv. Systémové oblasti Windows (v pravém dolním rohu obrazovky). Odtud také můžete VyčistitPočítač4 kdykoliv rychle znova otevřít.

Hotovo


Hotovo, uklizeno. Nalezené problémy jsou opraveny a VyčistitPočítač4 opět zobrazil základní obrazovku. Jako doplňující volbu doporučujeme po skončení opravy restartovat počítač.


Ohlasy uživatelů

pan Marian, 78 let
Děkuji Vám. Program je skvělý. Používám ho už druhým rokem. Počítač je od té doby jako vyměněný. Doporučuji!

...

Aktuální verze programů:

Datum: 9.12.2018
VyčistitPočítač4: 4.0.238
Vyčistit soubory: 1.1.77

Starší programy:
Vyčistit počítač: 1.2.221
Vyčistit počítač PROFESSIONAL: 1.3.221

Zpravodaj
Přihlaste se k odběru zpravodaje a budete
jako první informováni o novinkách:

Váš e-mail:
 
Obchodní podmínky. Ochrana osobních údajů Články